Širdies dulkių iniciatyva.

Širdies dulkių iniciatyva.

Dalinamės vykusio renginio Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje akimirkomis, kuris buvo skirtas globėjų visoje Lietuvoje savaitės pagerbimui. Renginį vainikavo spalvotos dulkės, arba kitaip – širdies dulkės, kurios yra šiųmetis vaikų globos savaitės simbolis, reiškiantis gerumą ir meilę. Šie jausmai sklinda atrakinus geležinę, mitų ir neigiamų nuostatų apie globą ir įsivaikinimą sukaustytą širdį.

Šventę organizavo Vaiko gerovės ir globos centro socialinės darbuotojos: Virgilija Pužaitė, Veronika Šlakaitienė, Eglė Vermontienė, Ieva Kazakauskaitė, Milda Vaičiūnienė. Šventės metu specialistės kvietė žmones sužinoti daugiau apie vaikų globą (rūpybą), įvaikinimą, dalinosi veiklos patirtimi. 

Šventėje dalyvavo ir širdies dulkes drauge su Vaiko gerovės ir globos centro komanda, miesto gyventojais bei globėjais (rūpintojais) ir jų globojamais (rūpinamais) vaikais skleidė Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Budrikis, tarybos nariai bei rėmėjai Kęstutis Vaičiūnas ir Gediminas Bekeris, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovės Indra Pranaitienė bei Kristina Šadauskaitė, Šeimynos “Mėlynžiedis laumžirgis” steigėja Vaida Barbaraušienė, Globos centro globos ambasadoriai Remigijus irIrena Šemekliai bei kunigas Mindaugas Žilinskis.

Ypatingais blynais svečius vaišino Laumių buveinė

Nuoširdžiai dėkojame visiems buvusiems kartu.