„Linkėjimai vaikų gynimo dienos proga“

„Linkėjimai vaikų gynimo dienos proga“
#VaikaiYraVaikai – susivieniję globos centrai, kviečia prisijungti prie akcijos „Linkėjimai vaikų gynimo dienos proga“, skirtos Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti ir kartu siekti palinkėjimų rekordo! Visiems vaikams, o ypač tiems, kurie šiuo metu gyvena globos institucijose, labai svarbu jausti palaikymą.
Būkime palaikymo komanda vaikams ir paaugliams. Padrąsinkime juos. Susiburkime visi kartu ir tarkime jiems gerą žodį. Leiskime vaikams žinoti, kad jie nėra vieni. Tikimės, kad ši akcija ne tik suteiks įkvėpimo, padrąsins vaikus gyvenančius globos institucijose, bet ir atkreips visuomenės dėmesį į globą.
- Pasidalinkite šiuo postu savo asmeninėje paskyroje;
- Užsidėkite Facebook profilio nuotraukos rėmelį „Tarptautinė vaikų gynimo diena“.
- Birželio 1-mą parašykite palinkėjimą vaikams savo asmeninėje socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Linkedin ir kt.) paskyroje, palinkėjimą galima iliustruoti nuotrauka ar video;
- Pridėkite grotažymes – #VaikaiYraVaikai; #LinkiuTau;
- “Žmonės CINEMA“ su kodu VAIKAIYRAVAIKAI https://zmonescinema.lt/filmas/cia-buvo-sasa-2019.06.01 nemokamai žiūrėkite filmą „Čia buvo Saša“ ir nuo 18 val. įsijunkite į live diskusiją „Vaikai yra vaikai“ ir „Žmonės CINEMA“ facebook paskyrose.