Kviečiame tapti nuolatiniais globėjais.

Kviečiame tapti nuolatiniais globėjais.

„Prigimtinė ir svarbiausia vaiko teisė – augti šeimoje. Šeima sudaro geriausias sąlygas visapusiškam vaiko vystymuisi. Tačiau kartais įvairios priežastys lemia tai, jog ne visos šeimos tinkamai užtikrina savo vaikų teisėtus interesus. Tėvų globos netekimo priežasčių yra daug. Vienos jų objektyvios (abu arba vienintelis iš tėvų yra miręs, abu tėvai yra nežinomi, turimas vienintelis iš tėvų arba abu tėvai yra dingę ir paskelbta jų paieška, tėvai arba turimas vienintelis iš tėvų laikinai negali juo rūpintis dėl abiejų tėvų ar vieno iš jų ligos, suėmimo, bausmės atlikimo ar kitų svarbių priežasčių, vaikas įstatymų nustatyta tvarka yra atskirtas nuo tėvų, vaiko tėvams (tėvui ar motinai) įstatymų nustatyta tvarka laikinai ar neterminuotai apribota tėvų (tėvo ar motinos) valdžia ar kt.), kitos – subjektyvios (tėvai arba turimas vienintelis iš tėvų nesirūpina, nesidomi vaiku, jo neprižiūri, netinkamai auklėja, naudoja fizinį ar psichologinį smurtą ar kt.).
Vaiko teisių apsaugos sistema mūsų šalyje pirmenybę teikia vaiko gyvenimui ir auklėjimui šeimoje.
Todėl kreipiamės į Jus su prašymu pasvartysti apie galimybę, be tėvų globos likusiems vaikams, suteikti namų šilumą Jūsų namuose.
Globodami Jūs neliksite vieni. Vaiko gerovės ir globos centre dirbanti specialistų komanda padės Jums visapusiškai - pradedant nuo specialiųjų GIMK mokymų, vaiko apgyvendinimu Jūsų namuose bei nuolatine informacine/konsultacine/teisine/psichosocialine pagalba.
Jeigu domitės vaiko globa, turite klausimų - visada prašome kreiptis.

Visada galite mums rašyti tiesiog į messengerį arba kreiptis į specialistus:

•Atestuota socialinė darbuotoja– globos koordinatorė, GIMK specialistė, Eglė Vermontienė, tel. nr. 8 634 06577
•Socialinė darbuotoja – globos koordinatorė, Milda Vaičiūnienė, tel. nr. 8 637 76530
•Socialinė darbuotoja – globos koordinatorė, Veronika Šlakaitienė, tel. nr. 8 633 65378
•Socialinių programų koordinatorė, Ieva Kazakauskaitė, tel. nr. 8 635 17651

Liepų g. 16, Šilutė
Tel.: 8 611 48036
El.p. info@vggc.lt