Dėkojame.

Dėkojame.

Už lango vėstantis oras bei ilgėjantys tamsūs vakarai neišvengiamai primena apie artėjantį gražiausią metų laikotarpį, namų šiluma bei jaukumu dvelkiančias šventes. Prasidėjus Advento laikotarpiui trumpam sustokime, įvertinkime savo pasiekimus, atliktus darbus bei kartu pasidžiaukime tuo, ką turime brangiausio šiame gyvenime.

Norime tarti nuoširdų Ačiū dviratininkų ir žygeivių klubui „Fluchenn Fluchenn“, kurio dėka šaltais rudeniškais vakarais vaikus sušildo žygeivių padovanoti vilnoniai pledai. Klubas turi tradiciją kasmet aplankyti daugiavaikes, sunkiau besiverčiančias šeimas, šeimynas, dienos centrus. Klubo pradininkas Andrius Antoščakas pasakojo, kad keliauti pradėjo dviese su Donatu Zyku nuo 2013 metų. Savo klubą pavadino jokios prasmės neturinčiu, pasikartojančiu žodžių junginiu Fluchenn Fluchenn, kuris taip ir liko. Siekiant iššūkių ir išėjimo iš komforto zonos kelionių datą renkasi kai vyrauja prasti orai.

Keliautojai nuolat dalinosi kelionių įspūdžiais ir patirtimis, kurios patiko ir kitiems žmonėms, todėl dalyvių vis daugėjo, jungėsi draugai, draugų draugai, ir dabar jau tenka nuomotis autobusus, kad tilptų visi norintys. Klubo nariai oficialiai jau nužygiavo 3250 km. Dviračiais ir pėsčiomis jau aplankė didžiąją dalį Lietuvos. Mynė dviračių pedalus Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje ir Norvegijoje. 34 žygio maršrutas buvo Palanga – Klaipėda – Dreverna – Aukštumala – Švėkšna - Veiviržėnai. Šis žygis pasižymėjo beveik gausiausiu dalyvių skaičiumi – 33. Dviratininkai numynė 130 km. Jo metu „Fluchenn Fluchenn“ aplankė ir Vaiko gerovės ir globos centro Bendruomeninių vaikų globos namų „Gilės“ šeimyną bei padovanojo ten gyvenantiems vaikams šiltus ir minkštus pledus.

Tariame nuoširdų Ačiū „Fluchenn Fluchenn“ klubui už pažintį, smagiai kartu praleistą laiką ir paramą  „Gilės“ šeimynos vaikams.